«Женскую зону» под Каменским хотят закрыть

7 июня, 2017 - 16:30
«Женскую зону» под Каменским хотят закрыть

Об этом сообщает народный депутат от нашего города Александр Дубинин.
«До мене, як до народного депутата України, звернулася адміністрація державної установи "Кам'янська виправна колонія (№34)" та державного підприємства "Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№34)" з проханням сприяти недопущенню їх ліквідації у зв’язку з реформуванням Державної пенітенціарної служби України.
Стан вітчизняної системи виконання кримінальних покарань завжди викликав виправдану критику з боку як міжнародних, так і вітчизняних правозахисних організацій, громадськості і навіть державних органів.
Разом з тим, в конкретному випадку, за час існування "Кам'янської виправної колонії (№34)", а це майже 25 років, підприємство було неодноразово визнано кращим в Україні. В умовах нестабільної соціально-економічної ситуації в державі та можливого обмеження бюджетного фінансування, колектив спроможний зберігати працездатність. Крім того, підприємство обслуговують 226 співробітників, з них 168 жінок мають неповнолітніх дітей. Враховуючи ситуацію з обмеженням працевлаштування у місті, втрата робочого місця та стабільної зарплатні кожної з них, призведе до соціальної напруги у місті.
Отримав відповідь на моє депутатське звернення з цього питання про врахування моєї пропозиції щодо недопущення ліквідації вищезазначених установ. Дуже сподіваюсь, що разом нам вдасться відстояти успішно функціонуючі підприємства та головне робочі місця для наших жителів», - пишет Дубинин в социальных сетях.
 

26
Vote up!
Количество просмотров: 
3808