Депутат Сергей Мыршавка принял активное участие в подготовке школы к 1 сентября.

21 августа, 2018 - 15:30
Депутат Сергей Мыршавка принял активное участие в подготовке школы к 1 сентября.

В Каменском уже стало доброй традицией, что депутат Каменского городского совета Сергей Иванович Мыршавка регулярно оказывает помощь своим избирателям и особенно под его вниманием находятся учебные заведения.

В этот раз география добрых дел значительно расширилась и помощь была адресована в Петриковский район.

К депутату Днепропетровского областного совета Елене Плахотник и депутату Каменского городского совета Сергею Мыршавке обратилась администрация Петриковского филиала "Петриковского опорного учебного заведения I-III ступеней" с просьбой оказать спонсорскую помощь в виде бетона для устройства первого класса.

При поддержке мецената Сергея Мыршавки и депутата Днепропетровского областного совета, Елены Александровны Плахотник, была оказана помощь будущим первоклассникам. Об этом он написал на свой странице в социальной сети Facebook.

"В липні місяці до мене як до депутата Кам’янської міської ради та Олени Олександрівни Плахотнік, депутата Дніпропетровської обласної ради, звернулась адміністрація Петриківської філії Петриківського опорного закладу освіти І-ІІІ ступенів з проханням надати спонсорську допомогу у вигляді бетону для облаштування першого класу.

Як розповіла завідувач Петриківської філії Олена Олексіївна Гречанова: "Філія побудована ще у 1962 році. В класі, де будуть навчатися майбутні першокласники, підлога дерев'яна, і вже давно потребує ремонту. В цьому році в перший клас підуть 17 учнів".

Розуміючи нагальність питання, спільними зусиллями була організована допомога.

Роботи в кабінеті розпочалися з капітального ремонту підлоги. Для облаштування кабінету був завезений бетон та виконані роботи з бетонування підлоги. До початку нового навчального року внутрішні роботи в класі завершаться. І незабаром, комфортний та сучасний клас відкриє свої двері перед першокласниками.

Педагогічний, учнівський та батьківський колективи, а також адміністрація Петриківської філії висловили найтепліші слова подяки за надану спонсорську допомогу", - написал Сергей Иванович.

 

Количество просмотров: 
1165