За фейковый портрет Гитлера в кабинете секретаря Каменского горсовета администраторам «Камень News» грозит тюрьма.

28 мая, 2020 - 13:00
За фейковый портрет Гитлера в кабинете секретаря Каменского горсовета администраторам «Камень News» грозит тюрьма.

До 10 лет лишения свободы грозит администраторам группы «Камень News» за дорисованый с помощью фоторедактора портрет Адольфа Гитлера в кабинете секретаря Каменского горсовета.

За моєю заявою відкрито кримінальне провадження. Подяка міській поліції за оперативну роботу. Стаття 436-1, п.2 - поширення символіки тоталітарних режимів. Позбавлення волі до 10 років. Тримаю на контролі, - написал Александр Залевский в своем Facebook.

Напомним, на днях местная группа «Камень News» разместила фейковую новость и фото о том, что в кабинете секретаря городского совета Александра Залевского висит портрет Адольфа Гитлера. Затем администраторы группы удалили фейковую публикацию, но новость успела разлететься по интернету.

При этом Секретарь горсовета успел обратиться в полицию с заявлением и теперь по данному факту открыто уголовное производство.

В одній з останніх публікацій група повідомила про те, що в моєму робочому кабінеті висить портрет Гітлера. Насправді творці фейкової новини за допомогою фоторедактора замінили на фото Гітлера картину-пейзаж кам’янської художниці Світлани Фоменко-Перекопської. В цей дурний фейк повірили сотні людей, публікація розлетілася різними регіонами країни. Фейком поспішив поділитися навіть одіозний українофоб Вадим Рабинович.

А «Камінь-Ньюс», надуривши пів країни, боягузливо видалив брудну новину. Проте, я встиг звернутися до Служби Безпеки України та Національної поліції із проханням зафіксувати злочин та маю намір подати заяву про поширення нацистської символіки і наклеп», - сказал секретарь горсовета.

Количество просмотров: 
2518