"Вигляд розпусної жінки у стані алкогольного сп'яніння" - звичаний дресс код директора Центру позашкільної роботи та дитячої творчості.

15 ноября, 2018 - 10:00
"Вигляд розпусної жінки у стані алкогольного сп'яніння" - звичаний дресс код директора Центру позашкільної роботи та дитячої творчості.

Конфлікт між новим керівником Центру позашкільного навчання та частиною персоналу тягнеться з початку року і перейшов у активну фазу скарг, взаємних обвинувачень та перевірок начальством.
Як зазвичай, коли дорослі сваряться, страждають діти.

Директор – вульгарний деспот?

"Врятуйте наших дітей!" - так починається лист від групи батьків (більше як півсотні підписів) вихованців філії "Умка" Центру позашкільної роботи та дитячої творчості Кам'янського.

"Умка" - чи не єдине на Соцмісті місце, куди можна привести дитину, щоб недорого долучити до мистецтва чи якогось ремесла", - пишуть батьки.

"І нашу філію цілеспрямовано знищують!" - виділено в листі жирним шрифтом.

З подібними листами люди звернулись до департаменту з гуманітарних питань Кам'янського, та підготували звернення до правоохоронних органів.

Загрозу існуванню "Умки" автори листа бачать у поведінці директора Центру Світлани Логінської.

"Яке відношення до педагогіки має Логінська, нам не зрозуміло", - закидають батьки директору відсутність педагогічної освіти та досвіду. 

Батьки, що підписали документ, обурені зовнішнім виглядом та поведінкою директора Логінської: "Систематично ця дама з'являється на робочому місці у стані алкогольного сп'яніння, застосовує нецензурну лексику в спілкуванні не лише з колегами, а й з вихованцями". Мовляв, на роботі директор ходить часом в драних джинсах, часом – з глибоким декольте, "тобто завжди має вигляд розпусної жінки. У дітей це викликає сміх і неповагу, і потім вони задають батькам недоречні запитання".

Призначена на початку року, нова директор "моментально взялася до заробляння грошей, а незгодних почала звільняти". За цей час з Центру звільнилось десятеро співробітників, зазначають автори звернення.
Як приклад "заробляння грошей" наведено історію з фітнесом. В танцювальній залі "Умки" акомпаніатор Олена почала вранці проводити платні заняття з фітнесу для дорослих. Батькам не подобається, що при цьому використовується інвентар, призначений для дітей, нехтуються вимоги гігієни, а гроші за тренування йдуть невідомо куди.

Ще один закид директору – розміщення на фасаді Центру реклами послуг епіляції, бетону та інших послуг: "Куди і на що йдуть кошти за рекламу?.."

"Користуючись своїм службовим становищем, Логінська С. В. використовує наших дітей у власних корисних цілях. Наші діти у примусовому порядку виступають на приватних заходах", - написано в листі.

Як приклади наведено виступи колективів Центру на Дні відкритих дверей садового центру "Дворик" та "на розігріві у Павла Зіброва" в день приїзду Юлії Тимошенко.

Директор, на думку авторів, принижує педагогів та вихованців, розділяючи колективи на "перспективні" та "безперспективні".

"Педагогів знищують морально! Вона викликає їх до себе поодинці, залякує, примушує звільнятись… Вона порушує навчальний процес, тому що педагоги в умовах постійного стресу працювати не можуть", - підсумують ситуацію батьки вихованців "Умки".

Інформацію від авторів листа підтвердили працівники "Умки", з яким спілкувався журналіст. Директор Логінська – деспотична грубіянка, яка намагається перетворити Центр на комерційний заклад і цим шкодить процесу навчання та виховання дітей, резюмує позицію колег методист Ірина Байрак.

Чужі серед своїх?

"Хочуть, щоб їх залишили в спокої, не заважали працювати, як раніше, тому інтригують, нервують колег і заважають колективу робити спільну справу". Так характеризувала групу з 6-7 співробітників "Умки" директор Центру Світлана Логінська. 

Формально "Умка", розташований на вул. Київський, 7 – не філія, а підрозділ з незрозумілим статусом, зазначила директор.

Ось як сама С. Логінська розповіла про конфлікт.
Конфлікт, по її словам, з кількома працівниками "Умки" почався з того, що тодішня керівниця підрозділу якось неформально реалізувала металолом після ремонту, вразі чого відбулись зміни у керівному складі.

Персонал "Умки" звик працювати зі своєю специфікою, і не всім подобаються зміни, що настали з приходом нового директора Центру.

Щоб Центр працював і навчав дітей, потрібні гроші, нагадала С. Логінська. Бюджет забезпечує оплату комунальних послуг та заробітну платню, а все інше для роботи гуртків доводиться вишукувати з інших джерел, не заборонених законом. А це – благодійні та грантові кошти. Тож доводиться звертатись до грошовитих людей. Якось варто віддячити благодійнику? Кому шкодять банери меценатів на фасаді Центру? І кому буде користь, якщо їх прибрати?

Щодо виступів на приватних та політичних заходах, то пані директор нагадала, що для дітей виступи на великій сцені – завжди свято та перевірка майстерності, тому непедагогічно позбавляти вихованців такої можливості. Але це все добровільно, підкреслила С. Логінська.

Фітнесу в - "Умці" вже немає. Це був проект для того, щоб привернути до роботи Центру батьків вихованців та їхніх знайомих, тобто для популяризації закладу, пояснила директор. З її слів, батьки дуже засмутились, що ранкового фітнесу вже нема – готові були принести медичні довідки, а з внесків за фітнес для "Умки" купували, зокрема, миючі засоби.

Щодо закидів у порушенні дресс-коду та недостойній поведінці пані Світлана відповіла, що оце і є стиль групи супротивників з "Умки" - маніпулюючи вирваними з контексту висловами особистої переписки в інтернеті, створювати негативний образ. У більшості колег та батьків вихованців претензій до зовнішнього вигляду директора Центру немає, зазначила С. Логінська.

Незадоволені працівники "Умки" навмисне поводяться провокативно, щоб нервувати колег – можуть ігнорувати або не так виконувати розпорядження керівництва, саботують загальні справи. Колектив Центру працює в одному ритмі, а кілька співробітників не хочуть підкорятись загальній меті, резюмує конфлікт директор освітнього закладу.

Невдоволені просто не хочуть працювати по-новому і заважають іншим - таку думку висловлювали більшість працівників закладу на оперативці 13 листопада. "Це шоу зацікавлених людей", - прокоментували дискусію на зборах невдоволені керівництвом працівники "Умки".

Спроби дійти якоїсь згоди на загальних зборах колективу потонули у взаємних докорах та звинуваченнях. Обидві сторони стверджують, що вони одстоюють, насамперед, інтереси справи та вихованців.
Днями має закінчитись перевірка роботи Центру фахівцями гуманітарного департаменту.

ФОТО 1

Вихованці Центру позашкільної роботи та дитячої творчості Кам'янського виступали на Дні відкритих дверей садового центру "Дворик". Це приємна для юних артистів можливість перевірити себе на публіці, трактує подію директор Центру Світлана Логінська. Це використання дитячої праці, закидають дехто з батьків вихованців та працівників Центру.

Источник: Газета "Событие"

https://kmsk.dp.ua/news/novosti/v-kamenskom-vruchena-pervaya-internet-medal

https://kmsk.dp.ua/news/novosti/sveta-govnomet-2-burnoe-prodolzhenie-istorii

https://kmsk.dp.ua/news/novosti/sveta-govnomet-3-ili-igrivaya-koshechka-v-rossiyskih-soc-setyah

https://kmsk.dp.ua/news/novosti/sveta-govnomet-teper-v-batkivshchine

https://kmsk.dp.ua/news/novosti/sveta-govnomet-novyy-rukovoditel-centra-vneshkolnoy-raboty-v-kamenskom

Количество просмотров: 
1603