Вернули к жизни: в Каменском бригада медиков запустила сердце пациента в скорой.

16 сентября, 2022 - 16:00
Вернули к жизни: в Каменском бригада медиков запустила сердце пациента в скорой.

В Каменском у 68-летнего мужчины по дороге в больницу произошла внезапная остановка сердца. Благодаря оперативной и слаженной работе медиков, мужчину удалось спасти. Об этом сообщила заведующая станцией центра экстренной медицинской помощи Лариса Быданцева.

Вчора до ЦОД 103 о 13.08 надійшов виклик від жінки, що у її чоловіка, 68 років в м. Кам’янське, переселенця з Вугледару раптово виник біль в грудях, стало важко дихати. Бригада інтенсивної терапії Кам’янської станції ОЦЕМД та МК (Генгеральний директор Радій Шевченко) у складі: лікар Дубницька Ольга, фельдшера Бочковий Ігор і Жук Світлана через 6 хвилин були на місці виклику.

Після огляду і обстеження на ЕКГ зафіксований гострий інфаркт міокарду. Відразу почалось надання екстреної медичної допомоги згідно Протоколу.

Допомога і мониторування продовжувалось під час транспортування хворого, але хвилин через 10 у хворого виникла раптова зупинка серця і кровообігу, що було зафіксовано на моніторі. Відразу розпочаті реанімаційні заходи: штучна вентиляція легень, непрямий масаж серця , медикаментозна терапія і дефібриляція. На 15-ій хвилині після другого розряду дефібрилятора відновились робота серця, кровообіг і самостійне дихання. Життя людини врятоване.

Хворий госпіталізований для стабілізації стану у відділення кардіореанімації Кам’янської ЛШМД. І тільки о 22.00 хворий перевезений цією ж бригадою в кардіоцентр м. Дніпро, де йому буде проведена операція по встановленню стентів.

Професійна командна робота членів бригади спасла ще одне людське життя. Дякуємо за Ваш важкий і благородний труд.

Количество просмотров: 
127