В Каменском врач кожвендиспансера избила фельдшера экстренной медпомощи.

1 декабря, 2022 - 14:00
В Каменском врач кожвендиспансера избила фельдшера экстренной медпомощи.

Об этом сообщила заведующая Каменской городской станцией областного центра экстренной медицинской помощи и медицины катастроф Лариса Быданцева на своей странице в фейсбуке.

#emergencymedicaldnipro Нічого, ні при яких обставинах не змінюється в нашому житті : як працівники швидкої допомоги , до яких зверталась хоча б раз в житті кожна людина, були беззахисні, так все і залишається. Чому не існують статті, які можуть захистити нашого медика – рятівника, чому поліція не може допомогти, коли к ним звертаємось? Розуміємо, тому що такі гуманні Закони.

Привид до виклику, який надійшов до ЦОД о 23.53, травма коліна у чоловіка, упав в під’їзді . Бригада прибула терміново, а така собі «чемна», п’яна пані, та ще й колега, лікар шкіряно-венерологічного диспансеру міста Кам’янське, Усачева Олеся, вчинила бійку, через те, що їм , з таким же п’яним чоловіком не сподобалось питання: « Чи є алергія на медикаменти». Єдиний вихід в таких ситуаціях для бригади, викликати поліцію, скоріше залишити приміщення і тікати від таких «хворих». Але вона встрибнула в ліфт і махала кулаками і ногами, куди дістане. В результаті: синці, у фельдшера струс головного мозку. Навіть водія побила.

Їй цього не вистачило, на другий день, в такому ж п’яному стані, почала телефонувати на номер старшого оперативного лікаря , заважаючи працювати, і провокувала її на скандал. Бригадою Лівобережної підстанцї м . Камянське, яка була на цьому виклику, подана заява в поліцію. Подивимось, чим все скінчиться. І хочу, щоб люди подивились на цих «героїв».

Количество просмотров: 
212