Сергей Мыршавка помог жителям дома в подготовке к отопительному сезону.

14 сентября, 2018 - 11:30
Сергей Мыршавка помог жителям дома в подготовке к отопительному сезону.

Депутат Каменского городского совета Сергей Мыршавка продолжает оказывать помощь жителям своего избирательного округа на Левом берегу в решении жилищно-коммунальных проблем.

"З колективною заявою до мене звернулися мешканці будинку № 9 по бул. Будівельників, з проханням допомогти їм здійснити повірку будинкового лічильника тепла.

Ще у 2011 році жителі двох під'їздів за власні кошти придбали та встановили прилад обліку споживання теплової енергії. Весь цей час обов’язки з обслуговування, здійснення державної повірки та ремонт лічильника тепла лягали на плечі мешканців цього будинку.

В цьому році вартість повірки будинкового лічильника тепла для мешканців виявилася не підйомною. Незабаром опалювальний сезон. А без лічильника вартість теплової енергії для мешканців збільшиться в рази.

Допомога мешканцям будинку в підготовці до опалювального сезону 2018/2019 років була організована.

За моєї підтримки, вирішено питання планової державної повірки будинкового лічильника тепла та проведено його гарантійне технічне обслуговування (замінені елементи живлення). Мешканці дуже вдячні за допомогу, їх прохання тепер вирішено аж на чотири роки!", - написал Сергей Иванович на своей странице facebook.

Количество просмотров: 
940

Комментарии

Лилия Кищук

Работает как положено депутату , все бы депутаты так старались для людей .