Сегодня в Каменском из-за дефицита электроэнергии трамваи также не работают.

29 ноября, 2022 - 11:00
Сегодня в Каменском из-за дефицита электроэнергии трамваи также не работают.

Дефицит в энергетической системе страны остается, потому трамваи в Каменском на линии не выходят. Общественный транспорт работает по графику, сообщил городской голова в своем утреннем обращении.

Доброго ранку!

За інформацією Дніпропетровської ОВА, цієї ночі ворог ударив кількома ракетами по Дніпру, поціливши у приватне підприємство. Минулося без постраждалих.

У Кам’янському доба минула без надзвичайних подій.

Дефіцит в енергетичній системі країни залишається, тому трамваї на лінії не виходять. Громадський транспорт працює за графіком.

Также мэр Каменского разъяснил жителям, что внешнее освещение города никак не влияет на общую ситуацию и не сокращает время стабилизационных отключений:

Для всіх, хто пропонує заощадити та вимкнути зовнішнє освітлення міста, яке працює 2,5 години на добу (з 16:30 до 19:00), пояснюю, що зовнішнє освітлення споживає незначний відсоток від загального обсягу споживання електроенергії містом і такий крок ніяк не вплине на загальну ситуацію та не скоротить час стабілізаційних відключень населенню. Також важливо і людей з роботи додому відвезти в безпечних умовах. Разом з тим, якщо ситуація буде погіршуватися, ми приймемо рішення по відключенню зовнішнього освітлення.

Також повторюю, що під стабілізаційні відключення підпадають всі будинки окрім тих, які знаходяться на одній лінії живлення з об’єктами критичної інфраструктури, такими як - насосні міськводоканалу, теплові мережі, котельні та інші.

Количество просмотров: 
381