Радника мера Кам'янського затримали при спробі вивезти з фронту крадену зброю.

16 сентября, 2022 - 17:30
Радника мера Кам'янського спіймали з краденою зброєю, яку він вивозив із фронту.

Радника мера Кам'янського Андрія Білоусова спіймали при спробі вивезти з фронту крадену зброю. Як з'ясував "Дніпро Оперативний" із власних джерел, йдеться про керівника ГО "Штаб національного захисту м. Кам'янське" Віталія Чернявського.

СБУ та правоохоронці затримали Чернявського на Харківському напрямку з повним мікроавтобусом зброї, який він намагався вивезти із зони бойових дій.

Відомо, що діяв Чернявський не один. За словами нашого джерела, разом з ним знаходився директор одного з підприємств Кам'янського, який чинив опір під час затримання.

Це вже не перший випадок, коли Віталій Чернявський трапляється на крадіжці зброї у зоні бойових дій, куди часто їздить під виглядом волонтера.

Декілька років тому правоохоронці знайшли в гаражі його брата цілий арсенал. Під час обшуку поліцейські виявили 49 гранат Ф-1, РГД-5, РГ - 42, ВОГ - 25, кулемет Калашнікова та два стволи до нього, 14 запалів, 11 тротилових шашок загальною вагою 3 кг та близько 10 тис. набоїв. Тоді ж Віталію Чернявському було вручено підозру у незаконному зберіганні зброї, але справу зам'яли.

2 серпня 2018 року в центрі Кам'янського під час руху вибухнув мікроавтобус Volkswagen Transporter T-4, за кермом якого був Віталій Чернявський. Він зазнав тяжких травм, але вижив.

За словами очевидців НП, які їхали перед мікроавтобусом, в якому знаходився Віталій Чернявський, вибуху та займанню транспортного засобу передувала гучний хлопок, схожий на детонацію заряду вибухової речовини.

Поліція тоді кваліфікувала це як замах на життя Чернявського. Хоча за неофіційною версією, яку правоохоронцям навіть заборонили озвучувати, усередині мікроавтобуса здетонувала вибухівка, яку перевозив Чернявський. Це опосередковано підтверджує той факт, що винних у підриві автомобіля так і не знайшли, а справу потиху зам'яли.

За матеріалами "Дніпро Оперативний".

Количество просмотров: 
683

Комментарии

всем поклонникам игры the forest смотрите <a href=https://cutt.ly/8VrlIcL>карта форест</a> которую возможно скачать