Незаконные увольнения в Каменском: в городе царит произвол местной власти.

28 января, 2021 - 09:30
Незаконные увольнения в Каменском: в городе царит произвол местной власти.

В Каменском царит полный произвол местной власти: людей увольняют, при этом игнорируются какие-либо законы. О незаконных увольнениях работников департамента по гуманитарным вопросам, о произволе местной власти на своей странице в Фейсбуке написала каменчанка, председатель независимой профсоюзной организации "Освітяни Придніпров'я" Лариса Долина.

Борітеся – поборете!

2021-й рік розпочався з гарної новини! Ще одну з працівниць департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради, Стрілець Ніну Миколаївну, за рішенням суду поновлено на роботі у зв’язку з незаконним звільненням. До перемоги вона йшла довгих чотири з половиною роки. Вітаємо Ніну Миколаївну з справедливим винесенням рішення суду!

Отже, тепер за три незаконних звільнення працівників департаменту необхідно буде виплатити з місцевого бюджету майже 800 тисяч гривень!!!

Незаконні звільнення стали можливими у зв’язку з свавіллям місцевої влади, яке вже не перший рік панує в місті! В Кам’янському ігнорується виконання будь-якого закону!!!!!! Всі питання вирішуються тільки по поняттям. Але влада не розрахувала, що знайдуться працівники, які, все ж таки, не побояться піти в суди і доведуть свою справедливу позицію, що неможливо всіх залякати!!! Суми, які повинні бути виплаченими, лягають тепер тягарем на плечі містян, тих, хто справно платить податки і утримує на них кам’янську владу.

Пишу так, тому що міський голова Білоусов А. не зробив жодної заяви до прокуратури з метою стягнення такої величезної суми з винної особи, якою є директорка департаменту з гуманітарних питань Онищенко Т.Я., до цих пір не притягнув її, навіть, до дисциплінарної відповідальності. Станом на сьогодні чиновниця продовжує порушувати Закон України про працю. Так, нещодавно нею незаконно звільнено працівників ліквідованого методкабінету. Часом раніше їх незаконно позбавлено середнього заробітку, який повинен був бути виплаченим під час простою.

Профспілка «Освітяни Придніпров’я» неодноразово зверталася до мера з офіційними заявами про притягнення директорки до дисциплінарної відповідальності, проведення службових розслідувань, надання звернень до правоохоронних органів у зв’язку з нанесенням матеріальних збитків місцевому бюджету, але крім відмов і продовження свавілля поки що нічого не відбувається. Але це поки що! Як кажуть у народі: « Скільки вірьовку не плети, а кінець їй буде».

Л.Долина, голова незалежної профспілкової організації «Освітяни Придніпров’я»

Количество просмотров: 
1026

Комментарии

а какой оклад они имели в месяц ? 20тыс. ? и что сделали для нас ?