Несмотря на закон о доступных пляжах для всех, на берегу Голубого озера установили забор.

12 декабря, 2019 - 17:00
Несмотря на закон о доступных пляжах для всех, на берегу Голубого озера установили забор.

Несмотря на подписанный президентом Украины закон, запрещающий ограничение доступа украинцам к водоемам, в Елизаветовке на берегу Голубого озера установили забор. Согласно закону, на побережье нельзя строить ограждения или другие подобные конструкции. 

Об этом на своей странице в Фейсбук написал экс-глава Елизаветовки Максим Голосной.

НЕ ЗВАЖАЮЧИ НА ПІДПИСАНИЙ ЗЕЛЕНСЬКИМ ЗАКОН ПРО ДОСТУПНІ ПЛЯЖІ ДЛЯ ВСІХ , НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ В С. ЄЛИЗАВЕТІВКА ВСТАНОВИЛИ НОВІ ПАРКАНИ !!!

Отримавши від місцевих жителів інформацію про встановлення нових парканів на березі "БЛАКИТНОГО ОЗЕРА" на місце події представниками органу місцевого самоврядування негайно було викликано представників національної поліції Петриківського району . Представники нацполіції прибувши на місце події були лише статистами, ніяким чином не завадивши протиправній діяльності зібрали пояснення з усіх присутніх та поїхали по своїх справах  :)

За наявною в сільраді інформацією до встановлення нових парканів причетні декілька колишніх та діючих керівників прокуратури Дніпропетровської області та Петриківського району, які попередньо узгодили свою протиправну діяльність з керівником місцевого держгеокадастру внесли завідомо неправдиві відомості та створили право власності на земельну ділянку за підробленими документами.

Я лише нагадаю, як всі раділи закону який мав би забезпечити вільний та безперешкодний доступ всім українцям.

Количество просмотров: 
1015

Комментарии

Козли, гандони.

Звоните в полицию