Меценат Каменского Сергей Мыршавка: "Ми завжди маємо вибір".

10 августа, 2018 - 09:30
Меценат Каменского Сергей Мыршавка: "Ми завжди маємо вибір".

Депутат Каменского городского совета Сергей Иванович Мыршавка продолжает реализацию своей программы добрых дел в учреждениях образования. При поддержке мецената Сергея Мыршавки и депутата Днепропетровского областного совета, Елены Александровны Плахотник, была оказана помощь будущим первоклассникам. Об этом он написал на свой странице в социальной сети Facebook.

"В липні місяці до мене як до депутата Кам’янської міської ради та Олени Олександрівни Плахотнік, депутата Дніпропетровської обласної ради, звернулася дирекція Хутірського навчально-виховного комплексу "загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад" Петриківської селищної ради з проханням надати спонсорську допомогу для ремонту кабінету першого класу у вигляді бетону.

Розуміючи нагальність питання щодо створення належних умов для майбутніх першокласників, спільними зусиллями була організована допомога. В кабінеті розпочалися роботи з капітального ремонту підлоги. За багаторічну історію школи стара дерев'яна підлога вже давно потребувала ремонту. Для облаштування кабінету був завезений бетон та виконані роботи з бетонування підлоги.

Зараз у кабінеті активно тривають ремонтні роботи. Їх планують завершити до початку навчального процесу.

Педагогічний, учнівський та батьківський колективи, а також адміністрація Хутірського навчально-виховного комплексу висловили найтепліші слова подяки за надану спонсорську допомогу.

Ми завжди маємо вибір: бути активними і діяти чи бути пасивними і критикувати. Тож, давайте будемо свідомими громадянами нашої країни, які інвестують в найдорожче, що в нас є - в наших дітей, в їхній розвиток і освіту, в гідне майбутнє нашої країни!", - написал Сергей Иванович.

Количество просмотров: 
2327