Максим Голосной заявил о своем намерении покинуть пост сельского головы.

23 июля, 2019 - 15:30
Максим Голосной заявил о своем намерении покинуть пост сельского головы.

Сельский голова Елизаветовки Максим Голосной прокомментировал свое участие в выборах в Верховную Раду и результаты голосования на 29-ом округе, где он баллотировался как самовыдвиженец. Подсчет голосов на данном округе еще продолжается, но уже побеждает кандидат от «Слуги Народа» Сергей Демченко.

Как отметил Максим Голосной, «эксперимент», в котором он принял участие, чтобы «протестировать себя и общество», показал, что люди по-прежнему «выбирают обертку вместо конфеты»: 

Навіть друге місце по Петриківському району та 4-те місце загалом по округу – це не перемога. Це поразка. Але особливо мені шкода за єлизаветівців.

За мене віддали голоси 494, за Сергія Демченко від ЗЕ-команди 352. Майже половина! ... Я звітувався перед вами щомісяця на сесіях та у соцмережах. Був абсолютно прозорий та доступний. Я живу поруч з вами, а цього “слугу” ви ніколи не побачите наживо в своєму житті! Я можу зрозуміти будь-яку виборчу дільницю, але не Єлизаветівку. Навіть враховуючи кількість моїх ворогів, для яких “чим гірше, ти краще” – це не той результат, на який я розраховував в своєму селі.

Также сельский голова Елизаветовки добавил, что не хочет заниматься делом, которое не ценится и не приносит результата:

Моя робота на посаді сільського голови всі ці роки – це подолання штучних перешкод, створених діями та бездіяльністю система та тих людей, що її уособлюють. Свій рівень сільського голови я давно вже переріс, дізнався, як працює система і все довів, собі та іншим. Я хочу змінити систему і знаю як, але, на жаль, суспільство не дає мені повноважень. Я вважаю, що наш народ мудріший за Голосного, тому найближчим часом я залишу пост сільського голови.

Хочу подякувати всім, хто мене підтримав, але з будь-якої ситуації треба робити висновки.

Максим Голосной выразил надежду, что его юридические и профессиональные навыки пригодятся в других сферах деятельности, направленных на результат. А в дальнейшем он планирует заниматься бизнесом и проектами, которые принесут больше пользы его семье и стране.

Количество просмотров: 
4249

Комментарии

Не отчаивайся Максим,живи и радуйся жизни рядом с родными!А в политике только грязные люди,а ты другой