Каменской депутат вручил продуктовые наборы ликвидаторам ЧАЭС.

27 апреля, 2021 - 15:30
Каменской депутат вручил продуктовые наборы ликвидаторам ЧАЭС.

Вчера, 26 апреля, в 35-ю годовщину Чернобыльской катастрофы, депутат Каменского городского совета Сергей Мыршавка встретился с участниками ликвидации последствий аварии на ЧАЭС, проживающих на 4-м избирательном округе. Об этом сообщается на странице депутата в Фейсбуке.

Аварію на Чорнобильській АЕС знає і пам’ятає увесь світ. Минає рік за роком з дня катастрофи, а в серцях людей досі звучить відлуння тих трагічних подій.

Вшановуючи сумнозвісну 35-у річницю Чорнобильської катастрофи, подумки повертаємося до 26 квітня 1986 року, коли на Чорнобильській атомній електростанції сталася аварія, яка спричинила найбільшу в світі техногенну катастрофу. Зупинити активний викид радіоактивних речовин в атмосферу вдалось лише ціною масового опромінення тисяч ліквідаторів, які врятували світ від серйозної катастрофи.

Сьогодні, депутат Кам’янської міської ради, Миршавка Сергій Іванович, зустрівся з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, які мешкають на 4 виборчому окрузі. Без залучення бюджетних коштів, кожному ліквідатору була надана допомога у вигляді продуктового набору.

Ми у вічному боргу перед Вами, шановні герої-чорнобильці! Ви, ціною свого здоров’я і життя, врятували усіх нас, країну та людство від ядерного лиха. Низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді у ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті.

Дякуємо кожному ліквідатору, за Ваш героїчний вчинок! Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи! А тим, кого з нами не має – вічна і світла пам'ять.

Количество просмотров: 
229