Каменской депутат провел встречу со своими избирателями.

30 июля, 2020 - 14:30
Каменской депутат провел встречу со своими избирателями.

В минувший четверг, 23 июля, состоялось общее собрание жильцов дома № 44 по пр. Металлургов с участием депутата Каменского горсовета Сергея Мыршавки, замглавы органов самоорганизации населения II-го микрорайона Татьяны Ткач, актива общины и жителей. Об этом стало известно в Facebook со страницы депутата.

Жители были проинформированы о задачах, которые выполняются в данный момент и которые предстоит еще сделать. Жители активно обсуждали насущные проблемы и искренне благодарили депутата за помощь в благоустройстве двора, за понимание и желание помочь при решении неотложных вопросов.

23 липня 2020 року, за адресою пр.Металургів, 44 відбулися загальні збори мешканців будинку. Участь у зустрічі взяли депутат міської ради Сергій Миршавка, а також заступник голови органів самоорганізації населення ІІ-го мікрорайону Тетяна Ткач, актив громади та жителі.
 

На початку зборів депутат міської ради Сергій Миршавка проінформував жителів про ряд завдань, які були вирішені в поточному році для будинку та на окрузі в цілому і, окреслив основні питання, над вирішенням яких продовжує працювати.
Також на зборах обговорювалося питання, щодо створення ОСББ. Жителі багатоповерхівки були ознайомлені з положенням Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» та про основні засади створення ОСББ: державну реєстрацію, статут, загальні збори співвласників, контрольно-ревізійну комісію та інше.
Мешканці активно долучались до обговорення нагальних проблем і отримали відповіді на всі поставлені запитання. На разі перед ними постає питання вибору форми управління будинком, а далі управителя чи уповноваженої особи, яка буде здійснювати всі організаційні питання.
Під час зборів люди щиро дякували Сергію Івановичу за допомогу у благоустрої двору, за розуміння та бажання допомогти при вирішенні нагальних питань жителів. Так, за колективними зверненнями жителів надана допомога у проведенні державної повірки двох лічильників тепла, які встановлені за кошти мешканців у І-му та ІІІ-му під’їздах. Лічильники вже опломбовані, тож до майбутнього опалювального сезону будинок готовий.

 

На завершення депутат підсумував, що потрібно об'єднуватися, адже тільки спільними зусиллями ми зможемо зробити свій будинок та двір краще!

Количество просмотров: 
197