Каменской депутат помогает облагораживать дворы своих избирателей.

30 июня, 2020 - 12:30
Каменской депутат помогает облагораживать дворы своих избирателей.

На протяжении нескольких дней жители дома № 44 по пр.Металлургов в Каменском создавали уют в своем дворе. Депутат Каменского горсовета Сергей Мыршавка также не остался в стороне. Об этом стало известно со страницы депутата в Фейсбуке.

Ініціативні мешканці будинку №44 по пр.Металургів власними силами створили клумби з квітами біля своїх під’їздів. Щодня вони доглядають та поливають квіти. Воду беруть із дому, саджанці купували на ринку, а найчастіше привозили з власних присадибних ділянок. Нерідко рослини страждали від вандалів, однак мешканці будинку не здаються, а продовжують працювати для краси біля свого будинку. Секрет гарного двору, на думку Марини, жительки будинку, простий - постійний догляд та піклування за рослинами.

Активну життєву позицію мешканців будинку підтримав депутат Кам’янської міської ради Сергій Миршавка. Протягом кількох днів кипіла робота з благоустрою двору по пр.Металургів, 44 (ІІ-й та ІІІ-й під’їзди).

На прохання мешканців біля під’їздів встановили лавки зі спинками, а також урни для сміття. Квіткову клумбу огородили декоративним європарканом. А у дворі з’явився зручний столик з лавками для відпочинку дітей та дорослих. Люди дружньо вийшли допомагати задля приведення двору в естетично-привабливий вигляд. У найближчих планах мешканців – облагородити входи в під’їзди, розмалювати частину фасаду, зробити арку з троянд.
Ґрунт на клумбах не сприятливий для вирощування квітів (пісок). Тож активісти знов звернулися до депутата з проханням завезти чорнозем.
«Коли люди хочуть щось робити, облагородити свою територію - я вважаю, що це правильно, їм потрібно допомагати», - відзначив Сергій Миршавка.

Количество просмотров: 
200