Каменчанка обеспокоена состоянием дома по проспекту Т.Шевченко, 42.

30 июня, 2020 - 15:30
Каменчанка обеспокоена состоянием дома по проспекту Т.Шевченко, 42.

Местная жительница обеспокоена состоянием дома № 42, расположенного по пр. Т.Шевченко, поэтому она обратилась к городским чиновникам с просьбой провести ремонтно-реставрационные работы ливневой системы и кирпичной кладки на крыше дома.

Повідомляємо, що будинок за адресою пр.Тараса Шевченка 42 знаходиться в аварійному стані. Особливо небезпечний край даху, там зруйнована цегляна кладка та декоративні елементи, які падають вниз, прямо перед входом у ресторан і на проїжджу частину проспекту. Останній раз падіння сталося 05.10.2016 р. Працівники комунального господарства весь час збивають зруйновані архітектурні елементи парапету даху, щоб вони не падали вниз, а цим руйнують парапет будинку ще більше. Через отвори і тріщини в парапеті вода під час дощу і танення снігу проникає всередину стін і руйнує їх.
В грудні 2015 року за бюджетні кошти замінили шифер, але дах продовжує протікати, тому що була пошкоджена зливова система по всьому периметру даху будинку. В такому стані дах будинку був залишений покрівельниками на зимовий період!

Ремонт ВЗАГАЛІ НЕДОРОБИЛИ І ПООБЦІЯЛИ ДОРОБИТИ НАВЕСНІ!

Автор петиции Лидия Возненко отмечает, что на сегодня реконструкция после "КАПИТАЛЬНОГО РЕМОНТА" в 2015 не произведена. КОГДА начнется выполнение ремонтно-реставрационных работ ливневой системы и кирпичной кладки на крыше дома, которая опасна для прохожих?

Ознакомиться с полным текстом петиции и подписать ее можно здесь.

Количество просмотров: 
1195