Добрые дела депутата Сергея Мыршавки для гимназии № 39.

21 августа, 2019 - 14:30
Добрые дела депутата Сергея Мыршавки для гимназии № 39.

Постоянно депутат Каменского городского совета Сергей Мыршавка оказывает помощь не только горожанам, но и учебным заведениям города. И в этот раз на просьбу родительского комитета гимназии № 39 перевезти мебель из г. Днепра депутат сразу откликнулся. Об этом стало известно со страницы депутата в Facebook.

Щоб там не казали невдоволені скептики, а наше місто має добрих і небайдужих людей, які переймаються округом та турбуються про тих, кому допомога найбільш необхідна. Такою людиною є Миршавка Сергій Іванович - депутат Кам'янської міської ради. Сергій Іванович - добра, чуйна людина, він намагається допомогти всім, не чекаючи взамін подяки. А для шкіл така допомога дуже важлива.

Для створення комфортних умов перебування учнів під час перерв батьки гімназії № 39 зібрали кошти, щоби придбати 4 м'яких диванчики для облаштування зони відпочинку гімназистів у рекреації ІІ поверху. Виявилося, що довіз платний і зібраних коштів не вистачає. Батьки звернулися до Сергія Івановича Миршавки з проханням допомогти у перевезенні меблів із м. Дніпро до навчального закладу. І Сергій Іванович, як завжди, допоміг. 

Добрі справи варті доброго слова. Батьківська громада і весь педагогічний колектив гімназії № 39 висловлюють подяку Сергію Івановичу, який завжди відгукується на прохання про допомогу, турбується про рідне місто. Нехай Ваша доброта і щедрість, Сергію Івановичу, повернеться сторицею. Бажаємо Вам усіляких благ, здоров'я, людського тепла на життєвому шляху. 
Спокій Вам тільки сниться, бо знаємо, що в планах Ваших добрих справ щоденно дописуються нові завдання.

Количество просмотров: 
402

Комментарии

А вы понимаете, что это облизывание никому не интересно?