Депутат Сергей Мыршавка поддерживает юных спортсменов Каменского.

6 ноября, 2019 - 15:00
Депутат Сергей Мыршавка поддерживает юных спортсменов Каменского.

Во вторник, 5 ноября, в общественной приемной депутата Каменского городского совета Сергея Мыршавки состоялась встреча с юным призером Чемпионата Украины среди юниоров по прыжкам на акробатической дорожке Тимофеем Малюком и его тренером Виктором Хаймановым. Об этом стало известно со страницы депутата в Фейсбуке.

Сьогодні у громадській приймальні депутата Кам’янської міської ради Сергія Миршавки відбулась тепла зустріч з юним призером Чемпіонату України серед юніорів зі стрибків на акробатичній доріжці Тимофієм Малюком та його тренером Віктором Хаймановим.

Наші юні спортсмени, вихованці ДЮСШ№4 - Малюк Т., Босов О., Гажа Д., успішно представили місто на Чемпіонаті України серед юніорів зі стрибків на акробатичній доріжці, який відбувся 14 - 18 жовтня 2019 року у місті Шостка. У фіналі з багатоборства Чемпіонату України зі стрибків на акробатичній доріжці Малюк Тимофій здобув третє місце!

Сергій Іванович привітав спортсмена та його тренера і побажав подальших успіхів, щоб ця перемога стала ключем до нових результатів та ще більш серйозних досягнень.

У свою чергу Віктор Хайманов, президент ГО «Федерації стрибків на батуті» вручив депутату подяку Дніпропетровської обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток і популяризацію фізичної культури та спорту у Дніпропетровській області.

Количество просмотров: 
416